12 Volt 150 Amper Solar Jel Akü - Nova
  • 12 Volt 150 Amper Solar Jel Akü - Nova
  • 12 Volt 150 Amper Solar Jel Akü - Nova -2

12 Volt 150 Amper Solar Jel Akü - Nova

12 Volt 150 Amper Solar Jel Akü - Nova Ürününe Ücretsiz Kargo İle Sahip Olun.

Uzunluk 550mm
Genişlik 125mm
Yükseklik 330mm
Garanti Süresi
2 Yıl - 7 Yıl Ömür

  • 3D Güvenli Ödeme 3D Güvenli Ödeme
  • Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo
  • İade Garantisi İade Garantisi
1.469,00 ₺
Vergi dahil
Stok Bilgisi: Stokta Var Adet:

12 Volt 150 Amper Solar Jel Akü - Nova

Solar jel aküler tam bakımsız akülerdir. Akülerin bakım maliyetleri yok denecek kadar azdır. Bu da zorlu şartlar altındaki kullanım alanları için uygun hale gelmektedir.

Jel aküler kısmen kırılsalar bile çalışabilirler ayrıca vibrasyonlu ortamlarda harika sonuçlar verebilir. Anında şarj edilmeseler bile, derin deşarjdan tümüyle geri döndürülebilmektedir. İç direnci oldukça düşüktür.

Kullanılan enerji üretim kaynaklarının (güneş enerjisi, rüzgar enerjisi vb.) ürettiği enerjiyi depolayarak, daha sonra bu enerjiiyi kullanmanızı sağlamaktadır.

Jel aküler; güneş enerji sistemlerinde, marin akü olarak tekne,yat ve diğer deniz ulaşım araçlarında, rüzgar tirbununden elde edilen enerjide, askeri alandaki tank, panzer, deniz botları gibi savunma sanayisinde, engelli araçlarında, iş makinelerinde, şehirler arası otobüsler ve minibüslerde, şarjlı transpaletlerde, kesintisiz güç kaynağında (UPS), jeneratörlerde, temizlik araçlarında, golf arabalarında, sera ve hobi bahçelerinde, kısacası tüm alanlarda tam bakımsız jel aküleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ücresiz Kargo: solar jel akü ürünlerimizde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Aynı gün kargoya verilmesi için jel akü ürünlerimizde ve paketlerimizde 15.30 saatinden önce siparişin vermeniz gerekmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler için ilk iş günü kargo çıkışı yapılmaktadır.

Güvenli Ödeme Yöntemi: Ödeme yöntemlerimizde 3D Securty özelliği kullanılmaktadır. Kredi kartı ile ödemelerinizde sipariş esnasında taksitlendiirme yapabilirsiniz. Bankanızın sizin için uyguladığı taksit şekillerinden yararlanabilirsiniz.

Faturalandırma ve Garanti: dbenerjimarket.com üzerinden aldığınız tüm ürünlerin faturalandırma ve ürün garantisi sağlanmaktadır. Ürünlerin garanti süreleri ürünlere göre değişmektedir ancak tüm ürünlerde en az 2 yıl garanti süresi sağlanmaktadır.

150AHSJANOVA
20 Öğeler